POWER – zakończenie staży w Niemczech

2019-07-02 00:00
POWER – zakończenie staży w Niemczech

bez-tytulu.png

Uczniowie naszej szkoły zakończyli 4-tygodniowe staże zawodowe w Niemczech.

Praktykanci zdobywali doświadczenie zawodowe pracując w kuchniach i restauracjach hotelowych oraz w magazynach centrum logistycznego, każdego dnia mieli możliwość doskonalenia języka niemieckiego w rozmowach z niemieckim personelem.

Praktyka obejmowała pięciodniowy tydzień pracy, natomiast pozostałe dwa dni wolne przeznaczone były na odpoczynek, relaks, zwiedzanie miasta i okolic. Uczniowie korzystali z basenów hotelowych, jeździli na rowerach, spędzali wolny czas w plenerze lub na mieście.

Bardzo wysoko oceniono przygotowanie naszych uczniów do pracy w zawodzie, umiejętność pracy w zespole, obsługę gości w restauracji, kulturę osobistą oraz zaangażowanie.

Organizację praktyk zawodowych w Niemczech koordynowała firma
Siegmundsburger Haus Werraquelle GmbH.

Hotele, w których mieszkali i odbywali praktykę nasi uczniowie:

Bad Wildungen - Göbels`s Hotel Aquavita
www.goebels-aquavita.de