„Żołnierze w służbie historii” - Sukces naszych uczniów

2019-07-02 00:00
„Żołnierze w służbie historii” - Sukces naszych uczniów

Uczniowie klas wojskowych Julia Ptak, Krystyna Pajor i Radosław Smoter wzięli udział w ogólnopolskim  konkursie ogłoszonym przez IPN  „Bohaterowie września 1939 r” i zostali jego laureatami.

W ramach konkursu zrealizowany został film o Antonim Banasiu, lekcja otwarta poświęcona naszemu bohaterowi  z udziałem wnuka – Leszka Banasia, który wspominał dziadka. Uzupełnieniem projektu był opis miejsca pamięci – grób rodziny Banasiów.

Wśród laureatów z Małopolski znalazła się nasza reprezentacja oraz grupa z Nowego Targu.

Nagrodą dla laureatów jest tygodniowa wycieczka do Włoch – szlakiem Armii Andersa , która odbędzie się w dniach 2-9 października 2019 r.

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!