REKRUTACJA NA KURSY ZAWODOWE

2021-09-06 00:00
REKRUTACJA NA KURSY ZAWODOWE

W ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie II” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 prowadzona jest rekrutacja na kursy zawodowe dla uczniów technikum i branżowych szkół I stopnia.  Formularze rekrutacyjne należy składać do 17 września 2021 r.  u szkolnego lidera (M. Kasperek - I piętro, pok. 21)

Celem kursów jest nabycie dodatkowych kwalifikacji (umiejętności i wiedzy) oraz kompetencji społecznych przez uczniów szkół ponadpodstawowych.

Regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy oraz pozostałe załączniki dostępne są
Mistrzowie w zawodzie II - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu oraz na stronie projektu w zakładce Dokumenty.

1. Kurs zawodowy: Kurs carvingu
  • Uczestnicy kursu – 10 uczniów –ZSLiT w Wojniczu
  • Miejsce prowadzenia zajęć: ZSLIT w Wojniczu
  • Wymiar zajęć: 16 godz.
  1. Kurs zawodowy: obsługa kasy kelnerskiej z terminalem POS
  • Uczestnicy kursu – 9 uczniów –ZSLiT w Wojniczu
  • Miejsce prowadzenia zajęć: ZSLiT w Wojniczu
  • Wymiar zajęć: 15 godz.
  1. Kurs zawodowy: cukierniczy
  • Uczestnicy kursu – 10 uczniów –ZSLiT w Wojniczu
  • Miejsce prowadzenia zajęć: ZSLiT w Wojniczu
  • Wymiar zajęć: 30 godz.

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać u doradcy zawodowego – budynek szkoły I piętro pok. 21)

Serdecznie zachęcamy do udziału.