Święto Patrona Szkoły , Dzień Komisji Edukacji Narodowej

2021-10-15 00:00
Święto Patrona Szkoły , Dzień Komisji Edukacji Narodowej

­14 października w naszej szkole obchodziliśmy podwójne święto
Dzień Komisji Edukacji Narodowej oraz Święto Patrona Szkoły Św. Jana Pawła II.

Uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, aby podziękować im za trud codziennej pracy. Następnie wszyscy udali się do Kolegiaty Wojnickiej, by wziąć udział w uroczystej Mszy Świętej.

Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia z okazji święta DEN oraz wręczyli wszystkim obecnym kwiaty. Następnie Pani Dyrektor Agnieszka Kapek podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za pracę wychowawczą
i dydaktyczną oraz wręczyła Nagrody Dyrektora za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie szkoły.