Rozpoczęcie zajęć w ramach projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”

2021-10-14 00:00
Rozpoczęcie zajęć w ramach projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”

Miło nam poinformować, że w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”. Wspomniane formy wsparcia to zajęcia koła zainteresowań z informatyki, zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (gr. 1 i gr. 2), zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka niemieckiego, a także zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego. Młodzież podczas pierwszych zajęć otrzymała materiały biurowe. Sprzęt i pomoce dydaktyczne zakupione w ramach projektu niewątpliwie ułatwią zdobywanie wiedzy i rozwijanie zainteresowań. Tak uczniom, jak i prowadzącym zajęcia nauczycielom życzymy dużo satysfakcji z dobrze zagospodarowanego czasu wolnego.