Łowczówek 2012

2013-02-03 18:28
Łowczówek 2012 Uczniowie klasy I LO wojskowej i ochrony pogranicza uczestniczyli dnia 8 listopada 2012 r. w zorganizowanym przez PTTK XXIV Małopolskim Złazie Patriotyczno – Turystycznym pod hasłem Szlakami Legionistów „Łowczówek 2012r.” Rajd rozpoczęliśmy  w Pleśnej , skąd szlakiem turystycznym przeszliśmy na cmentarz Legionistów .Tam odbyło się zakończenie złazu, pogadanka o historii Bitwy, rozdanie nagród i dyplomów oraz pamiątkowych znaczków. Uczniowie naszej szkoły brali też udział w kilku imprezach towarzyszących złazowi. Były to:
  • Konkurs Wieńców Nagrobnych – wieniec wykonany przez klasę I Technikum Architektury Krajobrazu zdobył I miejsce oraz wyróżnienie za oryginalne wykonanie
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bitwie Pod Łowczówkiem w Tuchowie – uczniowie klasy III TŻ Michał Majzner  i Mateusz Nowak zajęli II miejsce.
[gallery link="file"]