Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Warsztaty weekendowe -jesień 2021

2021-10-07 00:00
Warsztaty weekendowe -jesień 2021

Rekrutacja:

W związku z przystąpieniem do projektu nowych szkół,  na warsztaty  w pierwszej kolejności rekrutowani są uczniowie , którzy jeszcze nie brali udziału w warsztatach  w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna, w przypadku dostępności miejsc w warsztatach w konsultacji z Departament Edukacji zostaną ewentualnie rekrutowani uczniowie, którzy uczestniczyli w warsztatach.

Zgodnie z „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie” beneficjentem projektu może być każdy uczeń szkoły (niezależnie czy uczęszcza na zajęcia „chmurowe” online czy nie) i może on wybrać sobie dowolny obszar warsztatów, który go interesuje. Jeżeli wyjątkowo zgłosi się uczeń który brał już udział w jakichkolwiek warsztatach, tj. wiosennych, letnich czy jesiennych istnieje możliwość utworzenia listy rezerwowej, z której uczniowie będą kwalifikowani w przypadku wolnych miejsc w konkretnych obszarach tematycznych.

 TERMIN REKRUTACJI  NA WARSZTATY UPŁYWA: 8 października  2021 r. o godzinie 15:00

 Dokumenty dotyczące rekrutacji:

  1. a) Do dnia 8 października  2021 r. trwa rekrutacja  uczniów na warsztaty weekendowe, 
     b) ostateczne potwierdzenie  uczestnictwa zgłoszonych uczniów z dnia 8 października br. zostanie potwierdzone z Państwem do 15 października br. i wówczas wypełniają Państwo tabelę z danymi i adresami uczniów, załącznik do maila
    c) Oświadczenie uczestnika projektu (zał.4), zakres danych osobowych do CST (zał.3), Deklaracja (zał.5), Zgoda na przetwarzanie wizerunku (zał.6)

Regulamin rekrutacji_02.2021 warsztaty online

Oświadczenie, deklaracja, zakres danych, zgoda na wizerunek

Zgoda biologia UJ

Warsztaty weekendowe odbędą się w następującm terminie:
III TERMIN: 26-28 listopad 2021 r.