Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Warsztaty weekendowe w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna

2022-11-06 00:00
Warsztaty weekendowe w ramach  projektu Małopolska Chmura Edukacyjna

Warsztaty weekendowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych-liceów ogólnokształcących  mające siedzibę na terenie województwa małopolskiego i biorące udział w przedsięwzięciu „Małopolska Chmura Edukacyjna”.

W ramach projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Typ projektu A. Koordynacja działań związanych z realizacją małopolskiej chmury edukacyjnej – projekt pozakonkursowy 10 oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna, pięciu uczniów  naszej szkoły brało udział w warsztatach weekendowych w dniach 04-06.11.2022  na wydziale prawa Uniwersytetu  Jagiellońskiego.

Celem projektu jest podniesienie u uczniów kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw umożliwiających kontynuowanie nauki na kolejnym szczeblu edukacyjnym.

Podczas wyjazdu uczniowie bezpłatnie mieli zapewniony transport, nocleg ,wyżywienie oraz udział w pokazie iluzji .

Zajęcia na wydziale prawa pozwoliły uczestnikom zapoznać się z dostępnymi aktami prawnymi, próbowali również rozwiązywać spory bazując na dostępnej fachowej literaturze i wiedzy prowadzącego. Oprócz tego uczniowie uczestniczyli w debacie oksfordzkiej –” Grywalizacja w pracy”, której celem było wykazanie mechanizmów zwiększających  zaangażowanie i motywację w pracy.

Młodzież wróciła pełna wiedzy, wrażeń oraz niezapomnianych spotkań w świecie iluzji.

Zobacz galerię