Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

O nas

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu – EduWojnicz zostało powołane przez grupę nauczycieli ZSLiT w styczniu 2021 roku.

Organizacja została powstała po to, aby m.in. wspierać i promować działalność dydaktyczno - wychowawczą oraz wszechstronny rozwój uczniów, udoskonalać bazę i infrastrukturę placówki, a także propagować, popularyzować i dokumentować dorobek i osiągnięcia Szkoły, jej uczniów i absolwentów oraz kadry dydaktycznej we wszystkich dziedzinach życia społecznego, oświatowego, naukowego, kulturalnego, sportowego.

Ważnym zadaniem jest podejmowanie i prowadzenie działań w obszarze udzielania pomocy uczniom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans, działalności charytatywnej, inicjatyw wspomagających rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, turystyki i krajoznawstwa, działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy międzynarodowej.
Działalność Stowarzyszenia „EduWojnicz” z pewnością przyczyni się do coraz lepszego funkcjonowania Szkoły i sprawi, że będzie się ona stawać jeszcze bardziej przyjaznym dla młodych ludzi miejscem.


Wszystkich życzliwych naszej Szkole, zachęcamy do wsparcia działalności Stowarzyszenia EduWojnicz.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu – EduWojnicz

Jagiellońska 17
32-830 Wojnicz
KRS: 0000877050
NR KONTA: 72 1140 2004 0000 3202 8084 7531

Przekazanie darowizny podlega odliczeniu podatkowemu: osoba fizyczna może odliczyć w PIT do 6% od swojego dochodu, osoba prawna w CIT do 10%.