Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Nauczyciele

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Funkcja

Nauczane przedmioty

  1. 1.

Kapek Agnieszka

Dyrektor szkoły

Przed. zawodowe: logistyka

2.

Gębska Małgorzata

Wicedyrektor szkoły

Przed. zawodowe: architektura krajobrazu, biologia, chemia

3.

Jarońska Lidia

Kierownik Internatu

 

4.

Adwent Jolanta

Pedagog szkolny

 

5.

Adwent Marta

Nauczyciel

Biologia

6.

Biernacki Dariusz

Nauczyciel

Fizyka, informatyka,
przed. zawodowe: mechanika

7.

Bodzioch Katarzyna

Nauczyciel

J. polski

8.

Bojdo Roman

Nauczyciel

Religia

9.

Borzęcka Monika

Nauczyciel

Matematyka

10.

Burdak Renata

Nauczyciel

Biblioteka, wdż

11.

Cieśla Katarzyna

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

12.

Gacek Magdalena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

13.

Gałkowska Irena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

14.

Głowacka Beata

Nauczyciel

J. niemiecki

15.

Gospodarek-Strojny Monika

Wych. internatu

 

16.

Grzegórzek Mirosław

Nauczyciel

J. polski

17.

Habel Wiesława

Nauczyciel

Geografia, edb

18.

Janusz Marek

Wych. internatu

 

19.

Kasperek Monika

Nauczyciel

Doradztwo zawodowe

20.

Kiełbasa Leszek

Wych. internatu

 

21

Kołcz Małgorzata

Nauczyciel

Przed. zawodowe: grafika

22.

Kornaś Małgorzata

Nauczyciel

Wych. świetlicy, historia, wos

23.

Kuboń Janusz

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

24.

Kukulska Sylwia

Nauczyciel

Matematyka

25.

Kurtyka Beata

Nauczyciel

Przyroda

26.

Lorek Anna

Nauczyciel

J. hiszpański

27

Ludwiczak Barbara

Nauczyciel

J. łaciński i kultura antyczna,
j. angielski

28.

Łoboda Joanna

Wych. internatu

 

29.

Michałek Zygmunt

Nauczyciel

J. polski

30.

Mida Marcin

Nauczyciel

Wych. internatu

Edb

31.

Nowacka Agnieszka

Nauczyciel

Matematyka

32.

Nowak Bernadetta

Nauczyciel

Matematyka

33.

Nowak Małgorzata

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

34.

Okulicki Zbigniew

Nauczyciel

Zajęcia wojskowe

35.

Pacyna Celina

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

36.

Pajor Marian

Nauczyciel

Przed. zawodowe: podstawy przedsiębiorczości

37.

Płanik Magdalena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

38.

Przeklasa Iwona

Wych. internatu

 

39.

Rąpała Marcin

Nauczyciel

Informatyka

40.

Robak Dorota

Nauczyciel

J. polski

41.

Robak Marek

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

42.

Ropelewski Jakub

Nauczyciel

Przed. zawodowe: mechanika

43.

Ropelewski Oskar

Nauczyciel

Przed. zawodowe: mechanika

44.

Rzeszuto Ewa

Wych. internatu

 

45.

Sakłak Agnieszka

Nauczyciel

J. angielski

46.

Sowa-Bachulska Elżbieta

Nauczyciel

Przed. zawodowe: grafika

47.

Stasiowski Józef

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

48.

Stec-Firszt Iwona

Nauczyciel

J. angielski

49.

Szulczyńska Marzena

Nauczyciel

Historia, wos

50.

Tracz Ewa

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie, biologia

51.

Wacławska Iwona

Nauczyciel

Filozofia

52.

Wardzała Alfreda

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

53.

Węgrzyn Anna

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

54.

Witek Łukasz

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

55.

Wolak Anna

Nauczyciel

Geografia

56.

Ks. Wolak Grzegorz

Nauczyciel

Religia

57.

Wójcik Ewa

Nauczyciel

J. niemiecki

58.

Żybura Ewa

Nauczyciel

J. angielski