Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Pożegnanie Maturzystów.

2022-04-30 00:00
Pożegnanie Maturzystów.

Mszą Św. w kościele Św. Leonarda rozpoczęliśmy pożegnanie maturzystów. W Uroczystość uświetnili swoim przybyciem zaproszeni goście: Starosta Powiatu Tarnowskiego Pan Roman Łucarz, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Paweł Smoleń, przedstawiciele Klubu Tarnowskiego Pan Marcin Gzyl i Pan Maciej Cichocki, rodzice tegorocznych Absolwentów, wychowawcy i nauczyciele. Była to uroczystość szczególna, wzruszająca, wróciły wspomnienia, pojawiły się łzy.

Pan Starosta Roman Łucarz ciepłymi słowami zwrócił się do naszych absolwentów życząc jak najlepszych wyników na maturze. Pogratulował dyrekcji sukcesów w rozwoju szkoły oraz otrzymania decyzji o otrzymaniu zgody MON na utworzenia w naszej szkole Oddziałów Przysposobienia Wojskowego. Wręczone zostały liczne świadectwa z paskiem, dyplomy i nagrody. Podsumowano pracę absolwentów na rzecz pomocy dla Ukrainy i wręczono podziękowania. Pan Marcin Gzyl z Klubu Tarnowskiego zwrócił się do naszych Ukraińskich 15 absolwentów. Wspólnie z Panem Maciejem Cichockim wręczyli im czeki „Pomoc na Start” które są dużym finansowym wsparciem.

Kolejnym ważnym wydarzeniem było wręczenie przez Pana Starostę i Pana Przewodniczącego certyfikatów ukończenia szkolenia wojskowego i szkolenia straży granicznej. Po raz pierwszy wręczone zostały certyfikaty ukończenia klasy liceum pedagogicznego.

Młodsi uczniowie i koleżanki pożegnali starszych kolegów programem artystycznym i upominkami.

Zobacz galerię