Akcja „Skarpetki dla Seniora” zakończona!

2023-01-20 00:00
Akcja „Skarpetki dla Seniora” zakończona!

W dniach 2.01-16.01.2023 r. w internacie odbyła się zbiórka na rzecz Seniorów DPS-u w ramach obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. Z tej okazji chcieliśmy sprawić niespodziankę pensjonariuszom i obdarować Ich parą skarpetek.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą akcję: Uczniom, ich Rodzicom, jak również Gronu Pedagogicznemu.
20 stycznia 2023 r. skarpetki ze słodyczami trafiły do Domu Pomocy Społecznej w Porąbce Uszewskiej. Oprócz drobnych upominków uczniowie przygotowali również kartkę z życzeniami. W ten sposób chcieliśmy uczcić Dzień Babci i Dziadka. Tym razem ze względu na trwający obecnie okres zachorowań, nasza młodzież nie odwiedziła Seniorów. Mamy nadzieję, że nasze upominki sprawiły radość Seniorom i wywołały uśmiech na ich twarzy. Wszystkim Pensjonariuszom życzymy dobrego zdrowia oraz samych pogodnych dni.